Gubernator Bangkoku zarządza natychmiastowe działania po powodziach na skrzyżowaniu Udomsuk spowodowanych ulewnymi deszczami i powolnym drenażem

Bangkok-

W dniu 22 maja 2024 r. gubernator Bangkoku Chadchart Sittipunt wraz z odpowiednimi agencjami przeprowadził inspekcję terenową na skrzyżowaniu Udomsuk w Bang Na w Bangkoku, aby zaradzić zalaniu dróg spowodowanym powolnym odwodnieniem spowodowanym ulewnymi deszczami.

Gubernator Chadchart wraz z agencjami przeprowadził inspekcję obszaru również poprzedniej nocy, 21 maja, w następstwie poważnych zatorów w ruchu spowodowanych ulewnymi wieczornymi deszczami, których spuszczenie przelanej wody zajęło ponad 30 minut.

Podczas kontroli urzędnicy ustalili, że w niektórych kanałach znajdują się drobne fragmenty cegieł i cementu. Ponadto, jak poinformował gubernator Chadchart, dna niektórych kanałów ściekowych były nierówne, a niektóre chodniki nie miały odpowiedniego nachylenia, aby kierować wodę do kanałów ściekowych.

W odpowiedzi gubernator Chadchart wydał rozkaz podjęcia natychmiastowych działań w celu oczyszczenia kanałów ściekowych i wdrożenia innych niezbędnych środków, aby zapobiec przyszłym powodziom na tym obszarze. Podkreślił, że te kroki zapobiegną ponownemu zalaniu skrzyżowania Udomsuk.

Przeczytaj nasz najnowszy artykuł na temat tajskiego Departamentu Meteorologii ogłasza, że ​​Tajlandia oficjalnie weszła w porę deszczową od 20 maja.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.