Kobieta z Pattaya dzwoni do taksówki o 3 nad ranem i w końcu sama jedzie na lotnisko, ponieważ kierowca był zbyt śpiący

Pattaya —

Tajka z Pattaya zyskała ogromną popularność na TikToku po tym, jak podzieliła się zabawnym doświadczeniem ze śpiącym taksówkarzem.

W nagraniu wideo opublikowanym 21 maja 2024 r. kobieta, której prawdziwe nazwisko nie jest znane, opowiada, jak o 3 w nocy wezwała taksówkę, aby pojechać z Pattaya na międzynarodowe lotnisko Don Mueang, by przez większość czasu siedzieć za kierownicą taksówki. podróży.

Według kobiety zauważyła, że ​​taksówkarz, który przyjechał po nią i jej koleżankę, podczas jazdy był senny. Według doniesień kierowca nawet na chwilę zasnął po rozpoczęciu podróży, więc kobieta postanowiła grzecznie zapytać kierowcę, czy może przejąć prowadzenie.

Jak widać na nagraniu, kierowca zgodził się pozwolić kobiecie prowadzić i przeprosił, aby przenocować na tylnym siedzeniu. Przyjaciel kobiety sfilmował ich dziwaczne przeżycie, zanim opublikował je na TikToku, żartując: „Jechaliśmy sami z Pattaya na lotnisko Don Mueang, a kierowca spał spokojnie za nami”.

klip, które można zobaczyć tutaj z Channel 7, stało się wirusowe na TikToku. Wielu widzów wyraziło zrozumienie dla decyzji kobiety o przejęciu kierownicy, niektórzy krytykowali taksówkarza za nieprofesjonalizm.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy jakiekolwiek organy ścigania lub odpowiednia agencja będą sprawdzać, czy kierowca śpi lub czy narusza on jakiekolwiek przepisy.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboard, Wątkilub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.