Władze miasta Pattaya obezwładniają wzburzonego obcokrajowca

Pattaya —

Funkcjonariusze władz miasta Pattaya obezwładnili wzburzonego cudzoziemca, który w poniedziałek 20 maja wywołał spore zamieszanie w lokalnej firmie.

Około południa na infolinię 1337 miasta Pattaya otrzymali telefon od zaniepokojonych mieszkańców, którzy zgłosili obcokrajowca zachowującego się niewłaściwie przed lokalnym biurem ubezpieczeń przy ulicy Chaiyapruek 1.

Władze miasta Pattaya, w tym urzędnicy miejscy, siły pokojowe i mobilny zespół ratunkowy Pattaya, przybyli na miejsce zdarzenia, aby przeprowadzić dochodzenie.

Po przybyciu na miejsce napotkali wysokiego, niezidentyfikowanego cudzoziemca wykazującego oznaki pobudzenia i dezorientacji. Widziano mężczyznę, który mógł być narodowości niemieckiej, błąkał się bez celu po okolicy, krzycząc i rozmawiając do siebie, nie mając koszuli i wywołując niepokój wśród lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców.

Na szczęście funkcjonariuszom szybko udało się uspokoić wzburzonego mężczyznę. Jak zapewniają urzędnicy, mężczyzna nie zrobił krzywdy ani nie spowodował szkód w mieniu. Jednak po przeszukaniu jego plecaka odkryli paczkę konopi indyjskich, która jest obecnie legalna w Tajlandii, ale jest przedmiotem poważnej debaty. Nie było jednak jasne, czy miało to wpływ na jego zachowanie. Przy mężczyźnie nie znaleziono żadnych dokumentów tożsamości.

Funkcjonariusze rozmawiali dalej z mężczyzną, nalegając, aby wrócił do miejsca zakwaterowania. Mężczyzna zastosował się do poleceń i spokojnie odjechał z miejsca zdarzenia na motocyklu. Nie podał swojego nazwiska, ale w dobrym nastroju pozował do zdjęć z policją.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.