Aktualizacja: Awaryjne lądowanie samolotu Singapore Airlines Flight SQ 312 na lotnisku Suvarnabhumi powoduje 71 obrażeń i 1 śmierć

Krajowy-

8 maja 50 r. o godz. 21:2024 Pol. Generał dywizji Thanantorn Rattanasittipak, dowódca 4. oddziału policji metropolitalnej, publicznie ujawnił przypadek lotu SQ 312 Singapore Airlines z 229 pasażerami, który przeszedł poważne turbulencje, a następnie awaryjnie wylądował na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku, powodując obrażenia 71 osób i jedna ofiara.

Według Pol. Generał dywizji Thanantorn, po incydencie wszystkich 71 rannych pasażerów zagranicznych, z poważnymi lub lekkimi obrażeniami, przewieziono do szpitala Samitivej w Srinakarin w celu natychmiastowej pomocy medycznej. Potwierdzono, że jeden 73-letni brytyjski pasażer zmarł z powodu choroby serca.

Doniesiono, że samolot napotkał silne turbulencje w czystym powietrzu i wpadł do kieszeni powietrznej, podczas gdy personel pokładowy podawał jedzenie pasażerom nad basenem Irrawaddy w Birmie. Według tajskich mediów ogólnokrajowych wielu pasażerów doznało urazów pleców i głowy, ponieważ nie zapięli pasów bezpieczeństwa.

Tajlandzcy urzędnicy nawiązali współpracę z Singapore Airlines, aby skontaktować się z rodzinami i krewnymi ofiar i zapewnić dalszą niezbędną pomoc.

W związku z tym incydentem międzynarodowe media podały, że Singapore Airlines wydały oświadczenie, w którym złożyły kondolencje rodzinie i krewnym ofiary, która straciła życie. Linie Singapore Airlines wyraziły także swój smutek załogom pokładowym i pasażerom, którzy doświadczyli niefortunnych wypadków i urazy.

Singapore Airlines oświadczyły, że zapewnią ofiarom niezbędne wsparcie, w tym finansowe. Ponadto odpowiednie agencje udają się do Tajlandii, aby dokładnie zbadać sprawę pod kątem dokładnych przyczyn zdarzenia podczas lotu SQ 321.

Przeczytaj niedawny artykuł o awaryjnym lądowaniu lotu SQ 312 Singapore Airlines na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku 4 maja 21 r. o godzinie 2024:XNUMX.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.