Turysta z Hongkongu w Pattaya rozbija samochód o słup energetyczny po paleniu marihuany. Znaleziono go śpiącego spokojnie w samochodzie ze zwierzętami

Pattaya —

Turysta z Hongkongu rozbił swój samochód na słupie energetycznym w Pattaya w nocy 23 maja po paleniu marihuany. Później znaleziono go bez obrażeń i nonszalancko śpiącego w samochodzie ze swoim kotem i psem.

Do zdarzenia doszło pod adresem Soi Wat Bun Samphan 9, podokręg Nongprue, dystrykt Banglamung, prowincja Chonburi. Jednostka ratunkowa Sawang Boriboon Thammsathan otrzymała zgłoszenie o wypadku o 10:46 i udała się na miejsce zdarzenia.

Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce zdarzenia, zastały czarnego sedana Suzuki Ciaz, który uderzył w słup wysokiego napięcia. Pojazd doznał znacznych uszkodzeń.

Wewnątrz samochodu znaleziono śpiącego 27-letniego mieszkańca Hongkongu, publicznie zidentyfikowanego przez policję w Nongprue jako Jasona Oscara Egbe, najwyraźniej nieświadomego wypadku. Pomimo prób obudzenia go przez władze i osoby postronne, mężczyzna nie reagował. Fizyczne usunięcie go z uszkodzonego pojazdu zajęło policji i ratownikom ponad 20 minut.

Policja w Nongprue zauważyła, że ​​pan Jason po przebudzeniu uśmiechnął się do funkcjonariuszy, wydawał się całkowicie niewzruszony sytuacją, a nawet bawił się w pojeździe ze swoimi ulubionymi kotami i psami.

Następnie władze dowiedziały się od przyjaciela mężczyzny, 23-letniego Patiphana Pongreuanga, że ​​mężczyzna z Hongkongu przed wypadkiem palił marihuanę z przyjaciółmi. Następnie będąc pod wpływem alkoholu, próbował sam wrócić do domu.

Pan Jason na krótko zatrzymał się na poboczu drogi i utrudniał ruch. Dlatego pan Patiphan podszedł do niego i poprosił, aby odstawił samochód. Jednakże mieszkaniec Hongkongu kontynuował jazdę, nie pozwalając, aby towarzyszył mu pan Patiphan. To ostatecznie doprowadziło do wypadku.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń w wypadku, łącznie z panem Jasonem i jego zwierzętami. Policja w Nongprue aresztowała go w celu przeprowadzenia badania na zawartość alkoholu we krwi i pracuje nad usunięciem z miejsca zdarzenia rozbitego samochodu, ponieważ obecnie utrudnia on ruch.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.