Mistrz Pattaya Muay Thai rozdaje 1,200 grillowanych szaszłyków wieprzowych, aby uczcić zwycięstwo Manchesteru United w Pucharze Anglii

Pattaya —

Mistrz tajskiego boksu i sprzedawca grillowanej wieprzowiny „PTT Apichat Farm” rozdał mieszkańcom Pattaya ponad 1,200 szaszłyków wieprzowych z grilla i 200 paczek ryżu kleistego z okazji zwycięstwa Manchesteru United w Pucharze Anglii.

Rozdanie odbyło się 27 maja 2024 r. w sklepie z grillowaną wieprzowiną pana Wanchalerma zlokalizowanym przy Soi Kho Phai w południowej Pattaya. Reporterzy Pattaya News przybyli dziś rano do sklepu i powitała ich ożywiona atmosfera. Liczni kibice i klienci Manchesteru United, wielu ubranych w koszulki drużyn, z niecierpliwością ustawiali się w kolejce, aby otrzymać darmowe smakołyki od pana Wanchalera.

Pan Wanchalerm wyjaśnił, że wcześniej obiecał w mediach społecznościowych, że rozda 1,200 grillowanych szaszłyków wieprzowych, jeśli Manchester United zdobędzie Puchar Anglii. Po sobotnim zwycięstwie Czerwonych Diabłów nad Manchesterem City 2:1 pan Wanchalerm dotrzymał słowa. Zaczął grillować wieprzowinę wcześnie rano i nawet dodał do rozdania 200 paczek kleistego ryżu.

Wydarzenie okazało się dużym sukcesem, a pan Wanchalerm otrzymał wiele pochwał w mediach społecznościowych za swoją hojność i zaangażowanie w dotrzymywanie słowa.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboard, Wątkilub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.