Potrzebujesz pomocy prawnej w Pattaya lub Tajlandii? Możemy pomóc!

Isaan Lawyers International od 2006 roku z powodzeniem reprezentuje klientów z zagranicy i ex-patów w całej Tajlandii.

-=-=-=-=–=
Wielu obcokrajowców i obcokrajowców napotyka trudności lub ma różne potrzeby prawne podczas pobytu w Pattaya i całej Tajlandii. Kiedy to się stanie, ważne jest, aby mieć po swojej stronie doświadczoną anglojęzyczną kancelarię prawną, która pomoże na każdym etapie.
-=-=-=-=-=-=-
Nasz oddany wewnętrzny zespół tajskich i międzynarodowych prawników, adwokatów, radców prawnych, adwokatów i konsultantów ma ponad stuletnie doświadczenie w sądzie i poza nim, aby zapewnić fachowe porady i pomoc w szerokim zakresie spraw prawnych .
-=-=-=-=-=-
Nasza praktyka jest prowadzona przez zarejestrowanego brytyjskiego prawnika i radcę prawnego, który od 1989 roku doradza klientom w wielu różnych kwestiach prawnych i prawnych, w kraju i za granicą.
-=-=-=-=-=-=
Firma ma biura w Tajlandii i Wielkiej Brytanii, ta ostatnia zajmuje się sprawami wizowymi i imigracyjnymi w Wielkiej Brytanii i jest w pełni regulowana w Wielkiej Brytanii przez Solicitors Regulatory Authority. Uważamy, że jesteśmy pod tym względem wyjątkowi. Należą do nich brytyjskie wizy turystyczne (wakacyjne), brytyjskie wizy małżeńskie i brytyjskie wizy narzeczone.
-=-=-=-=-=-==
Dla wygody naszych klientów i obniżenia kosztów oferujemy konferencje prawne online za pośrednictwem wielu platform i aplikacji społecznościowych, a wiele naszych usług dokumentacyjnych można zrealizować bez wychodzenia z domu.
-=-=-=-=-=-=-=
Należą do nich: ostatnie i żywe testamenty, przedmałżeńskie i konsensualne umowy rozwodowe, dzierżawy, użytkowanie, superfici i środki ochrony gruntów, kontrakty i memorandum ustaleń (Memorandum of Understanding), due diligence dla transakcji dotyczących gruntów i mieszkań i wiele więcej.
-=-=-=-=-=-=–

Oferujemy szeroki zakres tajskiego prawa i usług prawnych, w tym m.in.

Przestępczość,

Cywilny,

Rodzina (małżeństwo, rozwód, opieka nad dzieckiem i kontakt, legitymizacja dziecka itp.)

Ostatnie i żywe testamenty,

usługi notarialne i tłumaczeniowe,

Zakładanie spółek i księgowość.

Dla naszych klientów z Wielkiej Brytanii nasze biura w Wielkiej Brytanii oferują następujące usługi, a wkrótce pojawią się kolejne.

Wiza brytyjska i imigracja.

UK Court of Protection, Trwałe Pełnomocnictwo, Ostatnia Wola i Majątki, UK Conveyancing.

-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=
Niezależnie od problemu lub potrzeby jesteśmy tutaj, aby pomóc!
Isaan Prawnicy nie są tylko dla tych w Isaan, reprezentujemy w całym kraju.

Skontaktuj się z nami już dziś.

www.isaanlawyers.com

Info@isaanlawyers.com

janhaverkate66@gmail.com

Lub, aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj

Poprzedni to wpis sponsorowany.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/