Wicepremier Anutin leczy się z powodu nieregularnego bicia serca, planuje zmiany stylu życia

Krajowy-

W dniu 27 maja 2024 r. Wicepremier i Minister Spraw Wewnętrznych Anutin Charnvirakul poinformował opinię publiczną, że napięty harmonogram pracy i tryb życia niekorzystnie wpływają na jego zdrowie.

Anutin ujawnił, że zdiagnozowano u niego arytmię, w szczególności częstoskurcz nadkomorowy (SVT), który powoduje nieregularne bicie serca. Lekarze musieli go dokładnie zbadać i wykonać kardiowersję elektryczną, aby przywrócić prawidłowy rytm serca.

Anutin potwierdził, że jego stan zdrowia poprawia się. Przyznał jednak, że brakuje mu ruchu i wystarczającej ilości snu z powodu nadmiernego czasu spędzanego na telefonie. Zaznaczył, że dla niego priorytetem będzie sen i lepsze zarządzanie swoim życiem i harmonogramem pracy.

Początkowo Anutin podejrzewał poważniejszą chorobę serca, ale ostatecznie lekarze zdiagnozowali u niego arytmię. Zalecono mu dużo odpoczynku i unikanie nadmiernego stresu.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.