Branża turystyczna Pattaya ma na celu zmianę marki miasta poza miejscem życia nocnego

Pattaya —

Dziś, 29 maja, sektor turystyki prywatnej w Pattaya zwołał warsztaty, aby omówić sposoby zmiany pozycji miasta jako wszechstronnego celu podróży, próbując wyjść poza jego obecne postrzeganie jako centrum życia nocnego i rozrywki.

W warsztatach uczestniczyli przedstawiciele ośmiu stowarzyszeń turystycznych i czterech klubów turystycznych, a także głównych organizatorów wycieczek z miasta Pattaya i prowincji Chonburi. W warsztatach uczestniczyli także urzędnicy rządowi z Administracji Turystyki i Sportu prowincji Chonburi, Organizacji Administracyjnej prowincji Chonburi, miasta Pattaya, gminy Pattaya i lotniska U-Tapao.

Prezes Federacji Turystycznej Chonburi, pan Thanet Supasahatsarungsi, stwierdził, że Pattaya znacząco zmieniła się w porównaniu z przeszłością, ponieważ miasto oferuje obecnie różnorodne atrakcje odpowiednie dla wszystkich typów turystów, w tym rodzin.

Miasto posiada także bogate zaplecze sportowe, jak na przykład ponad 20 światowej klasy pól golfowych zlokalizowanych w promieniu 30 kilometrów. Ponadto Pattaya ma ekskluzywne centra handlowe, spa i międzynarodowe restauracje. Jednakże pan Thanet stwierdził, że niestety publiczny wizerunek miasta w dalszym ciągu ogranicza się do życia nocnego i sceny rozrywkowej.

Aby zaradzić temu postrzeganiu, pan Thanet oświadczył, że zdecydował się zorganizować te warsztaty, aby opracować nowe strategie marketingowe. Celem jest promowanie innych ofert turystycznych Pattaya i Chonburi, takich jak uroki odwiedzania małych miasteczek i oglądania tradycyjnego tajskiego życia, takiego jak Sri Racha, Bang Saen i Phanat Nikhom.

Urzędnicy ds. turystyki chcą również zachęcić osoby przyjeżdżające do nocnego życia, że ​​ich zdaniem takie atrakcje, jak odwiedzanie świątyń i atrakcji religijnych, plaż, wysp, tradycyjnych tajskich atrakcji kulturalnych, pływających i tradycyjnych targowisk oraz doświadczanie tradycyjnej tajskiej muzyki i występów mogą być równie satysfakcjonujące i ekscytujące jak życie nocne i imprezy. Zdobycie większej wiedzy o tajskiej kulturze, języku tajskim i tajskim życiu powinno być priorytetem przed życiem nocnym – twierdzą urzędnicy ds. turystyki.

Pomysły zebrane podczas warsztatów zostaną udostępnione agencjom rządowym, dzięki czemu mamy nadzieję, że Pattaya zostanie doceniona przez podróżnych nie tylko ze względu na życie nocne, podsumował Thanet.

To przychodzi później kilka niedawnych wydarzeń wirusowych w nocnych klubach Pattaya, takich jak to, w którym turyści wdają się w sprzeczkę ze strażnikami baru.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Tips@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.