Miasto Pattaya świętuje Miesiąc Dumy ogromną paradą na plaży Jomtien

Pattaya —

Miasto Pattaya przygotowuje się do obchodów Miesiąca Dumy ogromną paradą równości, która odbędzie się 8 czerwca.

Tegoroczna impreza Pride, organizowana przez administrację miasta Pattaya i Fundację SWING, pod hasłem „Pattaya Community Pride 2024”, jest trzecią edycją obchodów. Wydarzenie ma na celu promocję turystyki, poprawę wizerunku Pattaya oraz wspieranie praw człowieka, różnorodności i równości osób LGBTQ+.

Zgodnie z zapowiedzią miasta wydarzenie będzie obejmowało kolorową paradę w stylu karnawału z różnymi występami i zajęciami organizowanymi przez uczestniczące organizacje, które odbędą się na plaży Jomtien. Zostaną ustawione trzy sceny, w tym jedna przy Dongtan Curve, podscena pośrodku kompleksu Soi Jomtien i mini scena przed Soda Massage.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie wielka parada, która rozpocznie się w teatrze Colosseum przy Thep Prasit Road i przejdzie w stronę głównej sceny przy Dongtan Curve, gdzie odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia. Firmy, agencje rządowe, mieszkańcy i turyści są zaproszeni do udziału w paradzie, aby pokazać wsparcie dla praw osób LGBTQ+ i legalizacji małżeństw na równych prawach w Tajlandii.

Aby zapewnić wszystkim uczestnikom płynne i bezpieczne doświadczenie, na Thep Prasit Road zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu, przy czym lewy pas skierowany w stronę Koloseum będzie zamknięty, a prawy pas otwarty dla normalnego ruchu. Parada rozpocznie się o godzinie 4:00.

Dowiedz się więcej o: Nowe tajskie prawo dotyczące równości małżeństw, klikając tutaj.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2024 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.