Rzekomo pijany kierowca wjeżdża pick-upem w słup elektryczny w Pattaya

Pattaya —

Rzekomo pijany kierowca w czwartek wczesnym rankiem wjechał swoim pickupem w latarnię w Pattaya, raniąc się.

Do zdarzenia doszło 2 maja o godzinie 20:30 w nocy na Sukhumvit Road w dzielnicy Banglamung w prowincji Chonburi. Po zgłoszeniu wypadku na miejsce przybyły służby ratunkowe i zespół The Pattaya News.

Po przybyciu na miejsce ratownicy zastali na środku jezdni przewrócony biały pickup Nissan Navara. We wraku znaleziono uwięzionego i rannego kierowcę, niezidentyfikowanego Tajlandczyka w wieku 40–50 lat. Ratownicy wydobyli go z wraku, a następnie zabrali do szpitala Banglamung na leczenie. Według ratowników mężczyzna był także prawdopodobnie pijany.

Naoczny świadek, 20-letni Chaiwat Thodphakdee, powiedział, że widział, jak pickup skręcał i przyspieszał, zanim uderzył w latarnię. Zauważył także, że kierowca był pod wpływem alkoholu.

Policja w Pattaya prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku od chwili publikacji prasy. Sprawdzają także, czy nie prowadził pod wpływem alkoholu, gdyż planował w szpitalu przeprowadzić badanie na zawartość alkoholu w organizmie.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Tips@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.