Gubernator Bangkoku podpisuje umowę z władzami ds. energetyki w celu wspierania rozwoju inteligentnych miast i energii odnawialnej

Bangkok-

30 maja 2024 r. gubernator Bangkoku Chadchart Sittipunt i pan Wilas Chaloeysat, gubernator Metropolitan Electricity Authority (MEA), podpisali protokół ustaleń (MOU) w celu przyspieszenia rozwoju inteligentnych miast i projektów w zakresie energii odnawialnej.

Gubernator Chadchart podkreślił, że jako stolica i centrum gospodarcze Tajlandii, rząd Bangkoku przywiązuje wagę do zrównoważonej energii i efektywności, szczególnie poprzez wykorzystanie systemów energii słonecznej. Podkreślił plan działań w zakresie energii z Bangkoku, którego celem jest przeciwdziałanie zmianom klimatycznym zgodnie z centralnym planem dotyczącym zmian klimatycznych z Bangkoku na lata 2021–2030.

Plan obejmuje inicjatywy w zakresie czystej energii, w tym systemy energii słonecznej, inteligentne żarówki z obsługą Wi-Fi i inne urządzenia IoT, niezbędne do przekształcenia Bangkoku w inteligentne miasto.

Wilas stwierdził, że MEA, międzynarodowy lider w technologii dystrybucji energii elektrycznej, z zaangażowaniem wspiera ambicje Bangkoku w zakresie inteligentnego miasta. Wykorzystując systemy energii odnawialnej, MEA ma na celu osiągnięcie celów zrównoważonego rozwoju, walkę ze zmianami klimatycznymi i promowanie oszczędzania energii na rzecz społeczeństwa niskoemisyjnego.

Aby uzyskać więcej informacji na temat systemów wytwarzania energii słonecznej, skontaktuj się z centrum obsługi telefonicznej MEA pod numerem 1130.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.