Policja w Pattaya egzekwuje przepisy ruchu drogowego w wypożyczalniach motocykli w Koh Larn i kładzie nacisk na bezpieczeństwo

Pattaya—

W dniu 31 maja 2024 r. funkcjonariusze policji miasta Pattaya i odpowiednie agencje przeprowadzili inspekcję w terenie w celu egzekwowania przepisów ruchu drogowego i zapewnienia wytycznych operatorom wypożyczalni motocykli w Koh Larn w Chonburi.

Film przedstawiający tę historię można znaleźć na naszym kanale YouTube.

Policja podkreśliła konieczność sprawdzania przez operatorów wynajmujących motocykli praw jazdy turystów przed świadczeniem usług. Ponadto powtórzyli, że zarówno turyści tajscy, jak i zagraniczni, podczas jazdy muszą zawsze mieć zapewnione kaski.

Operatorom hoteli i obiektów noclegowych polecono zaprzestać udostępniania turystom wypożyczanych wózków golfowych ze względu na potencjalne ryzyko dla bezpieczeństwa i nieznajomość tras po wyspie.

Operatorzy hoteli mogą jednak nadal korzystać z wózków golfowych do własnych celów transportowych.
Policja miasta Pattaya priorytetowo traktuje bezpieczeństwo turystów i dąży do ulepszenia środków bezpieczeństwa, aby zapewnić odwiedzającym pozytywne doświadczenia.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.