IFFB gospodarzem zawodów Pattaya Muscle Thai Mens Physique Pro

ZDJĘCIE: IFBB PRO League Tajlandia

Pattaya —

IFFB Proleague w Tajlandii będzie gospodarzem Pattaya Muscle Thai Men's Physique Pro, zawodów kulturystycznych, w których wezmą udział sportowcy z całego świata, którzy odbędą się 1 czerwca 2024 r.

Wydarzenie, zorganizowane we współpracy z siłownią Muscle Factory Pattaya, stanowi kamień milowy dla Pattaya, ponieważ staje się ona pierwszym miastem w regionie gospodarzem tak prestiżowych zawodów.

Zawody Pattaya Muscle Thai Men's Physique Pro odbędą się w hotelu A-One The Royal Cruise. Oczekuje się, że w zawodach weźmie udział ponad 70 sportowców z Europy, Azji i kontynentów arabskich. Wydarzenie obejmie zarówno kategorie amatorskie, jak i profesjonalne, a najważniejszym wydarzeniem będzie dywizja profesjonalna, w której sportowcy z pięciu krajów będą rywalizować o szansę zakwalifikowania się do igrzysk olimpijskich w Stanach Zjednoczonych.

IFFB Proleague Tajlandia od czterech lat organizuje zawody kulturystyczne w różnych regionach Tajlandii. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu, aby wesprzeć zawodników.

ZDJĘCIE: IFBB PRO League Tajlandia

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.