Wielkie otwarcie Akira Club Pattaya w tym tygodniu!

Przygotuj się na epicką premierę! Dołącz do nas podczas wielkiego otwarcia Akira Club Pattaya💜, najnowszego klubu w sercu Walking Street z wyjątkową koncepcją.

Podczas naszego wielkiego weekendu otwarcia wystąpią KEVU i 39 Kingdom. KEVU to cieszący się międzynarodowym uznaniem DJ z Rave Culture, wytwórni W&W. Znany ze swoich pełnych energii występów i ogromnych hitów, KEVU szturmem podbił scenę EDM.

Jego wspólny utwór „Incoming!” with W&W był ulubieńcem festiwali, grany przez czołowych DJ-ów, takich jak Hardwell i David Guetta, i zyskał znaczną uwagę na całym świecie. Ciesz się najlepszym dźwiękiem na Walking Street w połączeniu ze spektakularnymi światłami i ekscytującymi wrażeniami EDM w dniach 7–8 czerwca!

Szczególnymi atrakcjami są dwa wyjątkowe pokazy: występ na bębnach LED i pokaz taneczny ze wspaniałymi kostiumami. A najlepsze w tym wszystkim jest wydarzenie, na które wstęp jest bezpłatny! Do zobaczenia na dwóch nocach nieprzerwanej zabawy w Akira Club Pattaya!⏰

Drzwi otwarte od 22:00 do późna.

📝 Aby dokonać rezerwacji lub uzyskać więcej informacji:
☎️ 081-135-4063
✅ Oficjalny identyfikator linii: @akiraclub
📍Ulica Chodząca 15

Odwiedź Facebooka Akiry, polub go i śledź, aby otrzymywać aktualizacje TUTAJ.Lub, jeśli wolisz Instagram, odwiedź go tutaj.Na koniec, jeśli wolisz TikTok, kliknij lub dotknij tutaj.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/