Nagi cudzoziemiec znaleziony martwy na plaży Pattaya. Przyczyna śmierci jest przedmiotem dochodzenia

oplus_32

Pattaya -

Dziś, 12 czerwca, na plaży Pattaya o godzinie 2:XNUMX znaleziono martwego nagiego cudzoziemca.

Ciało znaleziono na plaży naprzeciwko Soi 3. Policja w Pattaya, która przybyła na miejsce zdarzenia, stwierdziła, że ​​wokół ciała zebrał się tłum.

Zmarłym był mężczyzna, prawdopodobnie zagraniczny turysta, o jasnej karnacji. Znaleziono go leżącego twarzą do ziemi na plaży, bez ubrania. Zmarły miał tatuaż z kwiatem na lewym ramieniu i tatuaż z ptakiem na prawym ramieniu. Na jego stopach znaleziono czarne buty, a w pobliżu brzegu wyrzucono na brzeg parę czarnych spodenek.

Policja początkowo podejrzewała, że ​​turysta nie żył dłużej niż pięć godzin. Nie znaleziono śladów napaści, nie znaleziono też żadnych dokumentów tożsamości.

Według urzędnika miasta Pattaya, pana Kotcharina Chuchuma, patrolował on plażę, kiedy operator leżaka zaalarmował go, że ciało unosi się twarzą w wodzie. Natychmiast poprowadził zespół do zbadania sprawy i odnalazł zmarłego. Następnie teren zabezpieczono, a o zdarzeniu powiadomiono policję i służby ratownicze.

Ciało przewieziono do szpitala Banglamung w celu przechowania, a następnie przesłano je do Instytutu Medycyny Sądowej Szpitala Ogólnego Policji na sekcję zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci.

Zdjęcia stockowe Pattaya.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Tips@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.