Rejestracja na Pattaya Marathon 2024 rozpocznie się 6 czerwca

Pattaya —

Długo oczekiwany Pattaya Maraton 2024 odbędzie się w dniach 20–21 lipca 2024 r. w Pattaya. Tegoroczna impreza zapowiada się na niezapomniane przeżycie dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania.

Maraton będzie rozgrywany w pięciu kategoriach:

  • Pełny maraton (mężczyźni/kobiety): 42.195 km
  • Półmaraton (mężczyźni/kobiety): 21.10 km
  • Minimaraton (mężczyźni/kobiety): 10 km
  • Bieg Rodzinny: 5 km
  • Wyścig na wózkach inwalidzkich (mężczyźni/kobiety): 5 km

Rejestracja internetowa zostanie otwarta w całym kraju 6 czerwca 2024 r. o godzinie 10:00 dla kategorii Pełny Maraton i Półmaraton. Zapisy do Mini Maratonu, Biegu Rodzinnego i Biegu na Wózkach zostaną otwarte 9 czerwca 2024 roku.

Aby się zarejestrować, odwiedź oficjalną stronę internetową pod adresem https://www.pattayamarathon.com/

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Działem Turystyki Sportowej, Biurem Turystyki i Sportu pod numerem 0-3825-3127-28 w godzinach pracy lub na FB: Pattaya Marathon.

domyślnym


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.