Rowerzysta z Pattaya poddaje się po tym, jak wideo z lekkomyślnym wyczynem kaskaderskim w tunelu Pattaya staje się wirusowe

Pattaya —

20-letni Tajlandczyk oddał się w ręce policji w Pattaya po tym, jak w mediach społecznościowych pojawiło się wideo, na którym wykonuje niebezpieczny wyczyn, jadąc motocyklem z przednim kołem do góry w tunelu centralnym Pattaya. jak widać tutaj na naszym Facebooku.

Poddanie odbyło się 8 czerwca o godzinie 2:20 na komisariacie policji w Pattaya. Podejrzany, zidentyfikowany przez policję w Pattaya jedynie jako XNUMX-letni Wachirawit, przyznał się do tego, że jest kierowcą na nagraniu. Podobno przyznał się do lekkomyślnego wykonania jazdy na kole, twierdząc, że „nowe oświetlenie w tunelu zrobiło na nim na nim wrażenie” i po prostu chciał nagrać fajny film, na którym wykonuje wyczyn kaskaderski przy nowym oświetleniu. Wyznał też, że miał świadomość, że przez tunel obowiązuje zakaz poruszania się motocyklami, ale i tak wszedł do niego celowo, aby uzyskać materiał filmowy.

Wachirawit powiedział, że osobą, która go sfilmowała, był jego przyjaciel, dodając, że nigdy nie spodziewał się, że nagranie stanie się wirusowe i nie jest pewien, w jaki sposób zostanie udostępniony poza jego małym kręgiem.

Pol. Pułkownik Nawin Theerawit, nadinspektor komisariatu policji w Pattaya, wyjaśnił, że działania pana Wachirawita stanowią aż pięć wykroczeń, w tym niebezpieczną jazdę lub jazdę w sposób wykazujący lekceważenie bezpieczeństwa własnego lub innych, prowadzenie pojazdu bez prawa jazdy, nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego znaku, poruszanie się po obszarze zabronionym i nieposiadanie tablicy rejestracyjnej.

Władze zatrzymały pana Wachirawita w celu dalszego postępowania sądowego. Zajęto i skonfiskowano także jego biały motocykl Yamaha R7 użyty w wyczynie.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.