Bezpłatny wstęp do zoo dla dzieci 3 czerwca z okazji urodzin królowej Suthidy

Otwarte zoo Khao Kheow

Krajowy-

W dniu 2 czerwca 2024 r. pan Attapon Srihayrun, dyrektor Organizacji Parków Zoologicznych Tajlandii (ZPO), ogłosił, że z okazji urodzin Jej Królewskiej Mości Królowej Suthidy przypadających 3 czerwca wszystkie ogrody zoologiczne podlegające jurysdykcji ZPO zaoferują bezpłatny wstęp dla dzieci poniżej 12 lat.

Ogrody zoologiczne objęte tą inicjatywą to otwarte zoo Khao Kheow w Chonburi, zoo Chiang Mai, zoo Songkhla, zoo Khon Kaen, zoo Nakhon Ratchasima, zoo Ubon Ratchathani i The Kingdom Project w Surin.
W otwartym zoo Khao Kheow odbędzie się szereg atrakcji, w tym parada fantazyjnych maskotek, strefa promocji produktów rolnych, minigry, parada pingwinów, nocne zoo i wiele innych.

Otwarte zoo Khao Kheow

Inne ogrody zoologiczne w innych prowincjach również będą organizować specjalne zajęcia, takie jak teleturnieje, losowania szczęścia, pokazy zwierząt, pogadanki zoologów i różne ciekawe zajęcia przez cały dzień, zapewniając przyjemne wrażenia wszystkim odwiedzającym.

To ogłoszenie stanowi dla rodzin wspaniałą okazję do spędzenia wolnego czasu podczas święta narodowego, zanurzonego w naturze i otoczonego zwierzętami.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.