Chcesz, aby Twoja firma lub wydarzenie w Pattaya dotarło do setek tysięcy potencjalnych klientów? Oto jak!

oplus_32

Chcesz zareklamować się u nas i dotrzeć do setek tysięcy potencjalnych klientów w języku tajskim i angielskim??

Zobacz nasze nowe centrum usług reklamowych i kliknij TUTAJ, aby zobaczyć wszystko, co robimy

Zadzwoń do nas teraz w przypadku jakichkolwiek pytań: 0614163839

Sprzedaż/reklama/marketing:

0614163839

, Facebook Messengerlub Sales@thepattayanews.com

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o nas.

Czy chcesz, abyśmy promowali lub uczestniczyli w Twoim wydarzeniu lub nadchodzącej funkcji na naszym lokalnym rynku? Czy chciałbyś, aby nasz zespół wideo sfilmował Twoje wydarzenie i opublikował je w wiadomościach? Chcesz, aby nasz zespół fotograficzny wykonał profesjonalną sesję zdjęciową dla Twojej firmy lub produktów?

Czy chcesz, abyśmy napisali niestandardowy post reklamowy/sponsorowany, artykuł lub film dla Twojej firmy?

Chcesz, aby tysiące potencjalnych lokalnych klientów i mieszkańców zobaczyło TWOJĄ nieruchomość na sprzedaż lub wynajem? Możesz zamieścić u nas listę w The Pattaya News! Kliknij tutaj, aby zobaczyć oddzielną stronę.

Czy chciałbyś, aby nasi pracownicy odwiedzali Twoją lokalizację, aby oglądać wideo NA ŻYWO na Facebooku lub wiadomości i pomagać w wywieraniu wpływu na Twój biznes?

Czy chciałbyś mieć banery lub reklamy bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub w filmach i docierać do setek tysięcy widzów każdego miesiąca w obszarze Pattaya?

Czy chcesz, abyśmy rozmawiali o Twojej firmie na naszych codziennych YouTube, TikTok i Facebook Oglądaj filmy w języku angielskim lub tajskim i promuj je?

Czy chcesz, abyśmy udostępniali Twoje promocje, komunikaty prasowe, ulotki, wydarzenia, oferty specjalne lub inne materiały w naszych kanałach społecznościowych w języku angielskim i/lub tajskim i potencjalnie docierały do ​​setek tysięcy osób?

Czy chcesz generować leady dla swojej firmy od dziesiątek tysięcy codziennych czytelników wiadomości Pattaya, z których wielu to LOKALNI mieszkańcy?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Z przyjemnością omówimy z Tobą Twoje indywidualne potrzeby i omówimy całkowity koszt za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem Sales@thepattayanews.com lub
telefon pod numerem

0614163839

, lub za pośrednictwem naszego komunikatora na Facebooku. Możemy również umówić się na osobiste spotkanie z personelem zarówno z Tajlandii, jak i z zagranicy, który może z Tobą porozmawiać w Twoim języku.

Dostępne są różne pakiety w zależności od rodzaju promocji, banera, artykułu, sponsorowania wydarzenia lub ogólnej reklamy cyfrowej. Częściowa lista znajduje się poniżej.

Skontaktuj się z nami już dziś i zdobądź nasze wydarzenie lub firmę!

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się źródłem wiadomości w Pattaya i zbudowaliśmy markę, aby otrzymywać lokalne i regionalne wiadomości, na których Ci zależy w pierwszej kolejności. Mamy ponad 559,000 226,000 czytelników Facebooka po tajskiej stronie wiadomości i około 2 2024 od pierwszego kwartału XNUMX r. po angielskiej stronie naszych dwujęzycznych wiadomości. Wszyscy oni są w rzeczywistości mieszkańcami lokalnymi i regionalnymi oraz częstymi gośćmi. Nasze połączone witryny odwiedzają średnio setki tysięcy widzów miesięcznie. Z przyjemnością przedstawiamy dane osobiście zainteresowanym reklamodawcom.

Mamy również codzienny biuletyn, który dociera od pierwszego kwartału 2 r. do około 2024 17,000, głównie lokalnych mieszkańców, oraz system ostrzegania o każdym opublikowanym artykule, który obecnie dociera do około 28,000 XNUMX osób i rośnie.

Skupiamy się tylko na wiadomościach ważnych dla mieszkańców miasta. Skupiamy się na wspieraniu naszej lokalnej społeczności i dostarczaniu bezstronnych i opartych na faktach artykułów informacyjnych o tym, co dzieje się w mieście. Mamy również stronę medialną, Pattaya Unplugged, gdzie możemy wymienić i promować Twoją firmę tutaj: www.Pattayaunplugged.com

Aby otrzymać wycenę i najlepszy plan działań promujących Twój biznes wypełnij formularz lub napisz do nas na Sales@thepattayanews.com abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Można do nas także zadzwonić pod nr 0614163839

Za miesięczną opłatą możemy promować Cię na naszej stronie FB, grupie FB, stronie internetowej, Twitterze, YouTube, Instagramie, TikTok (424,000 659,000 użytkowników w języku angielskim, ponad XNUMX XNUMX użytkowników w Tajlandii), Threads, Instagram, Pinterest i LINE. Listę większości naszych zasięgów online można znaleźć tutaj.

Zastrzeżenie: Nie przyjmujemy żądań reklamowych dotyczących usług, które są nielegalne w Tajlandii, takich jak hazard, loterie i kasyna, prośby w stylu aptek internetowych, alkohol, konopie indyjskie lub tytoń, programy marketingu wielopoziomowego lub usługi rozrywki dla dorosłych. Nie akceptujemy również reklam od podmiotów politycznych, organizacji religijnych lub programów inwestycyjnych / kryptowalut / programów szybkiego wzbogacenia się itp. Nie jesteśmy również zainteresowani usługami SEO, „wynajem stron” na Facebooku oraz sponsorowanymi lub gościnnymi posty niezwiązane z Tajlandią i naszymi czytelnikami. Aby uzyskać informacje na temat komunikatów prasowych, kliknij tutaj.

Mamy grupę o nazwie „The Pattaya News Discussion and Social Group”, która bardzo szybko się rozwija i liczy ponad 27,000 2 członków (I kwartał 2024 r.)
https://www.facebook.com/groups/438849630140035/

Możemy również tworzyć niestandardowe reklamy, filmy, zdjęcia, generować leady, promować Twoje wydarzenia, filmy NA ŻYWO lub cokolwiek chcesz lub potrzebujesz! Dopuszczamy również reklamę w naszej cyfrowej gazecie.

Wreszcie, mamy również oferty kontraktowe ze zniżkami w przypadku ofert długoterminowych. Pamiętaj, że oferujemy jednorazowe wydarzenia, udostępnianie w mediach społecznościowych, filmy i artykuły reklamowe w przystępnych cenach, przewijaj stronę w dół. Różne firmy mogą mieć różne potrzeby i chociaż poniższe ceny są „ogólne”, mogą się różnić w zależności od kilku czynników. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z poniższymi ofertami, a następnie do kontaktu z nami.

Dostępne zestawy reklam, 2024

Zobacz nasze nowe centrum usług reklamowych i kliknij TUTAJ, aby zobaczyć wszystko, co robimy

Reklama w mediach społecznościowych, udostępnianie

Udostępnimy Twoją ulotkę, promocję, ofertę biznesową lub podobne elementy w naszych mediach społecznościowych, w tym na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Tumblrze, TikToku, grupach mediów społecznościowych YouTube i nie tylko. Jest to jednorazowe udostępnienie i oferta idealna na promocje, chętnie omówimy umowy na regularne udostępnianie biznesu, który może różnić się ceną, jeśli się z nami skontaktujesz.

Reklamy/Artykuły sponsorowane/Informacje prasowe/Funkcje biznesowe/Listy w naszych mediach społecznościowych:

Począwszy od przystępnych cen za każdy post reklamowy/sponsorowany, profesjonalnie napisany przez nas (lub Ciebie, jeśli wolisz) i opublikowany na wszystkich naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Tumblrze, TikToku, YouTube, Pintereście, i Flipboard. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, czego szukasz pod względem długości artykułu i udostępniania, linków, kontekstu itp. Obejmuje to stały wykaz on www.pattayaunplugged.com

Opcja ta jest również dostępna w wyższych cenach i obejmuje wielokrotne udostępnienie artykułu na naszych stronach w mediach społecznościowych przez okres 30 dni, w tym na stronach The Pattaya News w języku angielskim i tajskim w zależności od języka, Pattaya Unplugged oraz na naszych Twitterach, Instagramie i Tumblrze , Pinterest, Flipboard, Tiktok i YouTube, jeśli dotyczy.

Dzięki naszemu wysokiemu SEO będziesz mieć również dobre wyniki wyszukiwania dla swojej firmy po opublikowaniu artykułu, długo po jego opublikowaniu.

Komunikaty prasowe są również dostępne po przystępnych cenach, w zależności od długości i innych czynników.

Przekaż swoją wiadomość i skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail na Sales@thepattayanews.com, napisz do nas na Facebooku pod adresem https://web.facebook.com/Thepattayanews/ lub zadzwoń do naszego koordynatora ds. marketingu/reklamy/brandingu. Mówimy biegle po angielsku i tajsku.

0889272454- Koordynator ds. marketingu/reklamy

Czy chciałbyś, abyśmy uczestniczyli lub promowali Twoje wydarzenie? Czy chciałbyś, aby nasz profesjonalny zespół wideo/fotograficzny nakręcił film/tworzył zdjęcia dla Twojej firmy?

Już od konkurencyjnych cen w ramach promocji wydarzenia przez 30 dni/miesiąc. (Obejmuje to utworzenie wydarzenia na naszych stronach w mediach społecznościowych, regularne udostępnianie ulotek dotyczących wydarzenia naszym czytelnikom, omawianie wydarzenia w naszych codziennych angielskich i tajskich filmach na YouTube, Facebooku i TikTok oraz reklamę wydarzenia na nasze wiadomości i strony Pattaya Unplugged w języku angielskim i tajskim).

Udział w wydarzeniu, filmowanie niestandardowych filmów, generowanie leadów, robienie profesjonalnych zdjęć, filmy NA ŻYWO w naszych wiadomościach i mediach społecznościowych, wywiady i prowadzenie wydarzenia mogą być zapewnione, a ogólnie rzecz biorąc, zaczynając od 10,000, zadzwoń lub wyślij e-mail bezpośrednio w przypadku pytań ponieważ ceny mogą się różnić w zależności od wielkości wydarzenia i żądanej usługi. Chętnie robimy profesjonalne filmy przy niskich kosztach!

Wycena wideo będzie wymagać bezpośredniego kontaktu z nami w celu wyceny w celu omówienia skali i rodzaju działalności. Mamy w pełni profesjonalny wewnętrzny zespół do produkcji wideo i zdjęć.

0614163839

Skontaktuj się z nami już dziś!

Na koniec spójrz na kilka przykładów zadowolonych klientów i prac reklamowych, które wykonaliśmy wcześniej, aby uzyskać kilka pomysłów na to, co możemy zrobić i co zrobili inni:

https://thepattayanews.com/2021/03/25/are-you-or-your-family-leaving-moving-from-or-to-pattaya-thailand-we-can-help/

Potrzebujesz prawnika? Isaan Prawnicy są tu dla Ciebie!

https://thepattayanews.com/2022/01/30/tasty-minimart-grill-bar-and-cafe-in-pattaya-and-si-racha-updates-their-menu-for-2022/

Szukasz wysokiej jakości brytyjskich wykwalifikowanych nauczycieli prowadzących brytyjski program nauczania w Pattaya i Tajlandii?

Rage Fight Academy Pattaya-idealny wybór na treningi, dostępne wizy Muay Thai

Fotowycieczka po hotelu Cross Pattaya Pratumnak… idealny wypad?

Queen Vic na Soi 6 ma teraz co tydzień w każdy piątek chiński bufet w stylu brytyjskim za jedyne 299 bahtów

Restauracja Tangty Suki w Pattaya oferuje obecnie specjalne promocje

Ciesz się tym Songkranem z Thai Sky Adventures w Pattaya, w tym specjalnymi zniżkami i promocjami!

Wycieczka fotograficzna: Pattaya Beach Club - świetne jedzenie, napoje, muzyka na żywo i atmosfera w samym sercu miasta?

https://thepattayanews.com/2021/02/09/need-covid-19-travel-insurance-for-your-next-thailand-visit-here-is-a-great-option/

Poprzedni to artykuł reklamowy.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/