Tajsko-chińskie mistrzostwa w broni krótkiej IPSC odbędą się w Pattaya

Pattaya —

„Tajańsko-chińskie mistrzostwa IPSC w broni krótkiej”, międzynarodowe zawody w strzelectwie praktycznym poziomu 3, odbędą się w Centrum Szkoleniowym Regionu Wschodniego Tajlandzkiego Urzędu ds. Sportu w Pattaya w dniach 7–9 czerwca.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 400 sportowców z pięciu krajów, w tym z Chin, Stanów Zjednoczonych, Australii, Kambodży, Filipin i Hongkongu. W zawodach weźmie udział także 189 tajskich sportowców.

Zawody będą ostatnią imprezą kwalifikacyjną dla członków reprezentacji Tajlandii, którzy pod koniec sierpnia wezmą udział w Mistrzostwach Austalazji na wyspie Bali w Indonezji.

Pan Wat Srichintaankun, główny organizator mistrzostw, powiedział, że jest zachwycony faktem, że liczba uczestników przekroczyła zakładaną liczbę 400 osób. Ujawnił, że na cztery dni przed właściwymi zawodami będzie 18 etapów, w tym test przedmeczowy i dwie inspekcje sprzętu.

Wat spodziewał się, że wydarzenie to wygeneruje dla Pattaya wartość ekonomiczną w wysokości około 12–14 milionów bahtów, a tajlandzcy sportowcy mają nadzieję zdobyć połowę medali.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Tips@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.