Łódź rybacka wywraca się w Chonburi, jeden człowiek przeżył, kapitan zaginął

Laem Chabang –

5 czerwca 2024 roku w pobliżu tamy w porcie Laem Chabang w prowincji Chonburi w Tajlandii parasol rybacki wywrócił się około 1.2 mili morskiej od ujścia Kanału Banglamung.

Na pokładzie były dwie osoby: pan Chiang, 23-letni Kambodżańczyk i właściciel łodzi, pan Wichai Malison, lat 50. Łódź miała przeciek, a silne fale natychmiast ją wywróciły.

Chiangowi udało się dopłynąć z powrotem do brzegu, trzymając się zbiornika paliwa, ale właściciel łodzi zniknął po tym, jak wcześniej widziano go wiszącego na desce. Pomimo wysiłków, aby go zlokalizować, ratownicy nie odnaleźli jeszcze pana Wichai. Zespół poszukiwawczy w dalszym ciągu patroluje wybrzeże i okolice wraku, ale jego los pozostaje nieznany.

Film z akcji ratowniczej można obejrzeć na naszym YouTube.

Pattaya News będzie w dalszym ciągu aktualizować tę rozwijającą się historię w miarę napływania kolejnych szczegółów i informacji od odpowiednich władz.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/