Burmistrz Pattaya odwiedza molo Bali Hai w celu poprawy wizerunku turystyki

Pattaya —

Burmistrz Pattaya, pan Poramese Ngampiches, w towarzystwie swoich zastępców burmistrza, członków Rady Miasta Pattaya i odpowiednich urzędników odwiedził dziś molo Bali Hai Pier, aby rozpocząć projekt poprawy krajobrazu.

Kliknij lub dotknij tutaj, aby obejrzeć film z wizyty na naszym YouTube.

Inspekcja skupiła się na identyfikacji problemów w konstrukcji filarów i otaczających je obszarach. Zespół odwiedził także strefy parkowania i nalegał, aby osoby odpowiedzialne za te strefy lepiej zorganizowały teren w celu powiększenia dostępnej powierzchni.

Pan Poramese osobiście rozmawiał z operatorami łodzi motorowych na przystani i poinstruował ich, aby rozbili namioty i budki oraz pozostali tam podczas prowadzenia interesów. Dodatkowo odniósł się do niespójności w cenach biletów, które wystąpiły wcześniej konflikty między operatorami i doprowadziły do ​​bójek co zrujnowało turystyczną reputację miasta.

Zespół udał się następnie do sprawdzenia nieużywanej hali biletowej, która według burmistrza zostanie przekształcona w otwartą przestrzeń z miejscami do siedzenia dla pasażerów i turystów oczekujących w przyszłości na podróż do Koh Larn. Aby zapewnić lepszą organizację, na zewnątrz budynku powstanie nowe miejsce parkingowe dla motocykli.

Zastępca burmistrza Wuthisak Rermkitchakarn poinstruował także funkcjonariuszy specjalnych, aby w trosce o bezpieczeństwo turystów patrolowali molo w trybie trzyzmianowym.

„The Pattaya News” odnotowuje, że podczas tej wizyty nie omawiano kontrowersyjnego i uwikłanego w liczne spory prawne porzuconego projektu Waterfront Condo u podnóża molo. Więcej na temat tej kontrowersji można dowiedzieć się tutaj. Niedawno poprzedni burmistrz Pattaya został oczyszczony z zarzutów korupcji prawnej w związku z Waterfront, ale było to spowodowane upływem przedawnienia, a nie jakąkolwiek przejrzystą oceną lub procesem prawnym.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.