Festiwal „Colors of the East, EEC Good Food Good Vibes” odbędzie się 6 czerwca w Pattaya

Pattaya —

Miasto Pattaya współpracuje z prowincją Chonburi i Wschodnim Korytarzem Gospodarczym (EEC), aby zorganizować festiwal „Colors of the East, EEC Good Food Good Vibes” w dniach 6–9 czerwca 2024 r. w Pattaya Beach.

Festiwal zapowiada się na ekscytujące święto jedzenia, muzyki i kultury, prezentujące to, co najlepsze w regionie EWG. Odwiedzający mogą spodziewać się różnorodnych, wyśmienitych dań ze słynnych restauracji w Chonburi, Rayong i Chachoengsao – trzech wschodnich prowincjach EWG, podczas słuchania bezpłatnych występów muzycznych na żywo i pokazów kulturalnych.

Skład występów muzycznych na żywo:

  • 6 czerwca 2024 r.: DNI TAK
  • 7 czerwca 2024 r.: Dzwon Warisara
  • 8 czerwca 2024: M-PEE
  • 9 czerwca 2024 r.: Szyja Naruephon

Dołącz do uroczystości i poczuj „dobre wibracje” od 6 do 9 czerwca na plaży Pattaya przed Central Mall i Central Klang. Nie przegap tej okazji, aby nakarmić się wyśmienitą kuchnią i bawić się w rytmie Wschodu!
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.