Funkcjonariusze lotniska Suvarnabhumi zawieszeni w wyniku sporu publicznego. AOT przeprasza

Krajowy-

W dniu 4 czerwca 2024 r. spółka Airports of Thai (AOT) PLC wydała oficjalne oświadczenie w związku z wirusowym filmem przedstawiającym dwóch funkcjonariuszy ochrony na lotnisku Suvarnabhumi rzekomo wdających się w zaciekłą kłótnię przed terminalem pasażerskim.

Według AOT incydent, który miał miejsce 2 czerwca o godzinie 4:XNUMX, miał związek z osobistym sporem pomiędzy dwoma funkcjonariuszami ochrony, którzy pełnili służbę i byli umundurowani. Urzędnicy AOT potępili to zachowanie, zauważając, że takie działania są niedopuszczalne.

AOT podkreśliło, że kłótnia naruszyła zasady i praktyki organizacji. W rezultacie obaj funkcjonariusze zostali natychmiast zawieszeni w czynnościach służbowych i utworzono niezależną komisję w celu dalszego zbadania zdarzenia i ustalenia odpowiednich środków dyscyplinarnych zgodnie z przepisami AOT.

W swoim oświadczeniu AOT przeprosił także publicznie za zachowanie funkcjonariuszy, podkreślając znaczenie dyscypliny pracowników. Urzędnicy wspomnieli, że maksymalną karą za takie przewinienie może być zwolnienie z pracy w AOT.

Przyczyna sporu nie została ujawniona przez AOT, a nazwiska zaangażowanych mężczyzn nie zostały ujawnione mediom.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.