Gang złodziei motocykli przyłapany przez CCTV, kradnący 2 motocykle w ciągu jednej nocy w pobliżu Pattaya

Pattaya —

Kamera CCTV przyłapała gang złodziei motocykli na kradzieży dwóch motocykli jednej nocy w pobliżu Pattaya.

Nagrania z kamer CCTV przedstawiające kradzieże można zobaczyć tutaj.

Do zdarzenia doszło w nocy 3 czerwca w budynku w podokręgu Pong w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi. Według pierwszej ofiary, 23-letniej Paweeny Hongsithong, jej biało-niebieski motocykl Honda Wave 125i z czerwoną tablicą rejestracyjną został skradziony z frontu jej budynku.

Pani Paweena złożyła raport policji w Nongprue i przekazała funkcjonariuszom nagrania z kamer CCTV, na których wyraźnie widać złodziei. Na nagraniu widać około północy trzech mężczyzn zbliżających się do motocykla pani Paweena. Szybko wyłamali zamek i odjechali na motocyklu.

Jednak około 40 minut później ten sam gang złodziei wrócił do budynku i ukradł innemu mieszkańcowi kolejny motocykl, białą Hondę PCX. Na szczęście motocykl odnaleziono później w pobliskim lesie i zwrócono prawowitemu właścicielowi.

Surirat Tangkiewsukullani, lat 59, która była świadkiem drugiej kradzieży, powiedziała The Pattaya News, że usłyszała szczekanie psów i wyszła na zewnątrz, aby zobaczyć, co się dzieje. Widziała złodziei kradnących motocykl i wołała o pomoc, ale udało im się uciec.

Policja prowadzi obecnie dochodzenie w sprawie zdarzenia i przegląda nagrania z kamer CCTV, aby zidentyfikować podejrzanych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboard, Wątkilub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.