Wielki Tydzień Otwarcia w Akira Club Pattaya!!!

Poniżej znajduje się wiadomość od Akira Club Pattaya
Przygotuj się na 2 niezapomniane noce podczas świętowania epickiego otwarcia klubu Akira w sercu Walking Street w Pattaya. Dołącz do nas na 2 noce w piątek 7 i sobotę 8 czerwca. Podczas naszego wielkiego weekendu otwarcia wystąpią KEVU i 39 KINGDOM.
KEVU to cieszący się międzynarodowym uznaniem DJ z Rave Culture, wytwórni W&W. Znany ze swoich pełnych energii występów i ogromnych hitów, KEVU szturmem podbił scenę EDM. Jego wspólny utwór „Incoming!” with W&W był ulubieńcem festiwali, grany przez czołowych DJ-ów, takich jak Hardwell i David Guetta. Powstaje supersar DJ.
39 Królestwo to jeden z najjaśniejszych nowych projektów Electronic Live Duo naszych czasów. W swoich występach integrują instrumenty grane na żywo, takie jak gitara, perkusja i wokal, a ich muzyka jest absolutnie wyjątkowa.
Szczególnymi atrakcjami są dwa wyjątkowe pokazy: występ na bębnach LED i pokaz taneczny ze wspaniałymi kostiumami. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Tobą i Twoimi przyjaciółmi podczas dwóch nocy nieprzerwanej akcji w Akira Club Pattaya.
📅 Data: piątek 7 czerwca 2024 (rezerwacja strony internetowej)
📅 Data: sobota 8 czerwca 2024 (rezerwacja strony internetowej)
✅ Oficjalny identyfikator linii: @akiraclub
☎️. Telefon: 0811354063
Zarezerwuj stolik odwiedzając naszą stronę  lub wyślij nam wiadomość na linii lub w Messengerze.

Powyższy artykuł jest postem sponsorowanym.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/