Kobieta z Pattaya poważnie ranna w zderzeniu z 18-kołową ciężarówką

Pattaya —

23-letnia Tajka została ciężko ranna po tym, jak jej motocykl zderzył się dziś rano 18 czerwca z tyłem 6-kołowej ciężarówki na Sukhumvit Road w Pattaya.

Do wypadku doszło o godzinie 5:36 na Sukhumvit Road, na pasie prowadzącym do North Pattaya. Po otrzymaniu zgłoszeń na miejsce przybyli ratownicy Sawang Boriboon i policja z Pattaya.

Tam władze znalazły 18-kołową ciężarówkę prowadzoną przez 46-letniego pana Thongchai Phuthawee. Ciężarówka przewoziła ładunek artykułów sanitarnych. Władze znalazły także motocykl, którym kierowała 22-letnia pani Sukhanya Kwanchalerm. Motocykl został poważnie uszkodzony, a pani Sukhanya doznała poważnych obrażeń. Ratownicy przewieźli ją do najbliższego szpitala.

Według nie rannego kierowcy ciężarówki, pana Thongchai, jechał on powoli lewym pasem, przygotowując się do dostarczenia dostawy, kiedy usłyszał hałas z tyłu i zobaczył, że motocykl zderzył się z jego pojazdem. Natychmiast zatrzymał ciężarówkę i wezwał policję i służby ratownicze o pomoc, a władze określiły go jako osobę w pełni skłonną do współpracy.

Policja w Pattaya prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku od chwili publikacji prasy.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.