Śmiertelny wypadek w Pattaya: potrącenie mężczyzny na drodze nr 331

Pattaya, Tajlandia - Twściekłość uderzyła dziś wcześnie rano na drodze nr 331 w podokręgu Huayyai w Pattaya. Mężczyzna, zidentyfikowany jedynie jako pan Natthaphon (27 l.), został znaleziony leżący na drodze, a jego ciało było pokryte krwią po potrąceniu przez samochód.

Służby ratunkowe otrzymały wezwanie o pomoc o godzinie 4:36 i udały się na miejsce zdarzenia. Odkryli martwe ciało pana Natthaphona wraz z dowodem identyfikacyjnym wskazującym, że pracował on w lokalnej fabryce.

Kierowca SUV-a, zidentyfikowany jedynie jako pani Juthamas (36 l.), pozostał na miejscu zdarzenia, wyraźnie wstrząśnięty. Według jej relacji jechała do Bangkoku, kiedy na ciemnej drodze napotkała przeszkodę. Początkowo myląc je z pudełkiem, próbowała go ominąć, ale zamiast tego tragicznie przejechała ofiarę. Natychmiast zatrzymała pojazd i powiadomiła policję.

Władze przeglądają obecnie nagrania z pobliskiego monitoringu, aby ustalić, w jaki sposób pan Natthaphon znalazł się na drodze. Dochodzenie ma na celu ustalenie, czy przed śmiertelnym zderzeniem już nie żył lub był pod wpływem alkoholu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.