Policja napada na obiekty rozrywkowe w Pattaya, konfiskuje broń i narkotyki

Pattaya —

Wczoraj wczesnym rankiem funkcjonariusze policji z dystryktu Banglamung i komisariatu policji w Pattaya wtargnęli do kilku klubów nocnych w Pattaya, próbując zapobiegać i zwalczać przestępczość oraz zapewnić bezpieczeństwo turystom i mieszkańcom.

Operacja odbyła się 2 czerwca o godzinie 7:XNUMX w nocy pod przewodnictwem szefa okręgu Banglamung, pana Weekita Manarojkita i nadinspektora komisariatu policji w Pattaya, Pol. Pułkownik Navin Teerawit.

Funkcjonariusze najpierw sprawdzili klub nocny Fin Pattaya przy Third Road, który był nadal otwarty. Wewnątrz lokalu funkcjonariusze nie znaleźli nielegalnych przedmiotów. Jednakże po sprawdzeniu pojazdów klientów zaparkowanych na zewnątrz odkryli broń i nieujawnioną ilość ketaminy w samochodzie jednego z klientów.

Następnie funkcjonariusze udali się do Eleven Club, również przy Third Road, ale nie znaleźli żadnych dowodów na jakiekolwiek nieprawidłowości. Stwierdzono, że inne kluby nocne w okolicy są zamknięte.

Niezidentyfikowany podejrzany, u którego znaleziono broń i narkotyki, został aresztowany i przewieziony na komisariat policji w Pattaya w celu dalszego dochodzenia.

Pol. Pułkownik Navin powiedział The Pattaya News, że nalot ten był częścią ciągłych wysiłków policji mających na celu rozprawienie się z przestępczością w Pattaya i zapewnienie bezpieczeństwa odwiedzającym. Policja wzywa kluby nocne i bary do przestrzegania polityki „5 gratis”, która obejmuje brak w lokalach:

  • Dzieci (pracownicy muszą mieć ukończone 18 lat, a klienci muszą mieć ukończone 20 lat)
  • Narkotyki
  • Bronie
  • Handel ludźmi
  • Niebezpieczne warunki (kluby nocne muszą zapewnić swoim bywalcom odpowiednią ochronę, w tym kamery CCTV i wyjścia przeciwpożarowe)

Podobna akcja miała miejsce wczoraj, podczas której zatrzymano dwóch domniemanych osób zażywających nielegalne narkotyki.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.