Policja w Pattaya przeszukała miejsca rozrywki i w pubie „Differ” nie znaleziono żadnych nielegalnych substancji

Pattaya—

2 czerwca 36 r. o godzinie 8:2024 policja miasta Pattaya we współpracy z odpowiednimi agencjami przeprowadziła kontrolę terenową obiektów rozrywkowych w mieście Pattaya. Operacja ta miała na celu poprawę bezpieczeństwa turystów i mieszkańców poprzez zapobieganie działalności przestępczej i powstrzymywanie jej.

Materiał filmowy z niektórych nalotów można zobaczyć na naszym YouTube tutaj.

Podczas kontroli funkcjonariusze skupili się na pubie „Differ”, w którym zastali wielu klientów korzystających z nocnego życia. Policja nakazała placówce tymczasowe zaprzestanie wszelkiej działalności w celu przeprowadzenia testów na obecność narkotyków i sprawdzenia tożsamości gości.


Dodatkowo funkcjonariusze przeszukali pojazdy gości pod kątem nielegalnych substancji i nielegalnej broni palnej. Kompleksowa kontrola miała na celu sprawdzenie, czy nie stwierdzono w nich żadnych nielegalnych działań, substancji i przedmiotów.
Operację zakończono bez znalezienia jakichkolwiek nielegalnych działań, nielegalnych substancji lub nielegalnych przedmiotów w kontrolowanym podczas tej operacji pubie „Differ” lub innych miejscach rozrywki.

To już trzeci nalot w tym tygodniu na lokalne bary i dyskoteki, o których mowa w tym artykule.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.