Targ na plaży w Pattaya będzie gospodarzem festiwalu jedzenia ulicznego Chang Beach, który rozpocznie się 14 czerwca

ZDJĘCIE: Pattaya Beach Market Autor: สรรค์ สรรค์ พัทยา

Pattaya —

Pattaya Beach Market przygotowuje się do zorganizowania dziesięciodniowej ekstrawagancji muzyki, jedzenia i zabawy – Chang Beach Street Food Festival – od 14 do 23 czerwca.

Festiwal zapewnia wyjątkową mieszankę pysznego jedzenia ulicznego, elektryzujących występów muzycznych na żywo w wykonaniu znanych tajskich artystów i ekscytujących możliwości rozrywki dla osób w każdym wieku.

W programie występów muzycznych wystąpią:

  • 14 czerwca 2024 r.: Wielki tyłek
  • 16 czerwca 2024 r.: Ann Oradee
  • 18 czerwca 2024 r.: Pu Jar x Ken Noi
  • 21 czerwca 2024 r.: Carabao
  • 23 czerwca 2024 r.: Mon Kan Kaen Khoon

Odwiedzający mogą także delektować się szeroką gamą przepysznych ulicznych potraw dostępnych na rynku.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 4:00 i potrwa do północy z 14 na 23 czerwca. Cena biletu jednodniowego to jedyne 99 bahtów za osobę. Rynek oferuje również czterodniową promocję łączoną w Chang Beach, podczas której odwiedzający mogą kupić cztery bilety, a jeden otrzymać za jedyne 399 bahtów (pierwotna cena: 495 bahtów).

Kup bilety on-line już teraz na stronie เที่ยว ไหน ดี Fanpage na Facebooku i sprawdź rynek na Pattaya Beach Market By สรรค์ สรรค์ พัทยา.

ZDJĘCIE: Pattaya Beach Market Autor: สรรค์ สรรค์ พัทยา
ZDJĘCIE: Pattaya Beach Market Autor: สรรค์ สรรค์ พัทยา
ZDJĘCIE: Pattaya Beach Market Autor: สรรค์ สรรค์ พัทยา

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.