Kobieta aresztowana w Banglamung za sprzedaż fałszywych suplementów diety na Facebooku

Bang Lamung —

4 czerwca 36 r. o godzinie 7:2024 tajski wydział zwalczania przestępczości technologicznej (TCSD) we współpracy z odpowiednimi agencjami przeprowadził nalot na mieszkanie własnościowe w Bang Lamung w Chonburi. Przejęli ponad 1,497 podrobionych suplementów diety i innych powiązanych produktów.

Film z zatrzymania można znaleźć na naszym kanale YouTube.

Nalot wszczęto po informacji od zaniepokojonego obywatela w sprawie przesadnych reklam suplementów diety znanej wśród nastolatków marki. Działając na podstawie tych informacji, funkcjonariusze uzyskali nakaz przeszukania wydany przez Sąd Miejski w Pattaya i udali się do przedmiotowego mieszkania w Banglamung.
Tam zatrzymali podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako 26-letnia pani Natthakit, i znaleźli podrabiane produkty. Dalsze dochodzenie wykazało, że Natthakit rzekomo pozyskiwał składniki suplementów diety z Bangkoku, ręcznie napełniał kapsułki niezidentyfikowanymi substancjami i pakował je do puszek.


Puszki te zostały następnie opatrzone fałszywymi logo znanej marki i sprzedane na Facebooku po 190 bahtów za sztukę. Szacuje się, że ze sprzedaży generowała od 30,000 50,000 do XNUMX XNUMX bahtów miesięcznie.
Po nalocie pani Natthakit została zabrana na komisariat policji w Nong Prue w celu dalszego postępowania sądowego.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.