Kobieta spada na śmierć z Pattaya Condo

Pattaya-

Niezidentyfikowana kobieta wypadła z mieszkania w Pattaya. To już piąty podobny przypadek w tej okolicy od początku czerwca.  

Komendantka policji miejskiej Pattaya Thanya Udthong została powiadomiona o zdarzeniu w sobotę (3 czerwca) o godzinie 36:8.th) w kondominium niedaleko plaży Pattaya. Policja, służby ratunkowe i „Pattaya News” przybyły do ​​kondominium znajdującego się na 27 piętrze. Władze utajniły nazwę budynku ze względu na toczące się dochodzenie.

Na ziemi major Thanya znalazła ciało niezidentyfikowanej kobiety w wieku około 30-40 lat, pokryte krwią. Policja zablokowała teren, przykryła zmarłego prześcieradłem i przeszukała pokój na 25th piętrze, ale organy ścigania nie ujawniły prasie żadnych innych szczegółów.

Kiedy kobieta wypadła z mieszkania, nie było żadnych świadków. Ochroniarz mieszkania, który poprosił media o zachowanie anonimowości, powiedział, że patrolował okolicę, kiedy znalazł ciało. Policja nie ujawniła jeszcze mediom wyników nagrań z kamer CCTV, które wykorzystano do ustalenia dalszych szczegółów zdarzenia. – zauważyła „Pattaya News”. że był to piąty śmiertelny przypadek upadku z mieszkania, wynajmowanego pokoju lub hotelu w okolicy w ciągu zaledwie tygodnia.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, cierpi na depresję, zwróć się o pomoc. The  Pattaya Wiadomości sugerują Samarytan z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

 

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.