Podejrzany motocyklista złapany z nielegalną bronią palną w Banglamung

Bang Lamung —

3 czerwca 06 r. o godzinie 8:2024 policja patrolowa miasta Pattaya zatrzymała podejrzanego niosącego nielegalną improwizowaną broń palną i jeden nabój w restauracji w Soi Kho Phai, Bang Lamung, Chonburi.

Według policji funkcjonariusze przeprowadzali rutynowe patrole, których celem było kontrolowanie miejsc rozrywki i zapobieganie nielegalnej działalności oraz działalności przestępczej. Podczas patrolu nastolatek, później publicznie zidentyfikowany tylko jako pan Chatchai, wzbudził podejrzenia, jadąc motocyklem za funkcjonariuszami.

Po zatrzymaniu Chatchai w celu kontroli policja odkryła w jego torbie na ramię improwizowaną broń palną i jedną kulę. Chatchai twierdził, że otrzymał broń palną od osoby zidentyfikowanej jedynie jako pan Bird, która poprosiła go o jej naprawę.

Chatchai wyjaśnił, że zauważywszy patrol policji, próbował za nimi podążać, aby uniknąć aresztowania. Czujność funkcjonariuszy doprowadziła jednak do zatrzymania podejrzanego i skonfiskowania broni palnej. Nie było jasne, dlaczego Chatchai sądził, że podążanie za organami ścigania pomoże mu w uniknięciu ich.

Podejrzanego wraz z improwizowaną bronią palną kalibru .33 przewieziono na komisariat policji w Pattaya w celu dalszego postępowania sądowego.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.