Rzekomo nietrzeźwy kierowca wrzucił sedana do kanału po zderzeniu przy dużej prędkości w Banglamung

Bang Lamung —

1 czerwca 06 r. o godzinie 8:2024 ratownicy z Fundacji Sawang Boriboon Pattaya odpowiedzieli na zgłoszenie o wypadku z udziałem sedana i pickupa w pobliżu zbiornika Mapprachan Reservoir w Bang Lamung w Chonburi. Sedan zderzył się z pickupem, a następnie zjechał do przydrożnego kanału.

Po przybyciu na miejsce ratownicy zastali uszkodzony pickup z brązu. Kierowcy, publicznie zidentyfikowanemu jedynie jako 42-letni Somchai, nic się nie stało. W pobliżu biały sedan był częściowo zanurzony w kanale, widoczny był tylko jego dach. Według ratowników kierowca sedana, publicznie zidentyfikowany jedynie jako 29-letni Kritsanarak, wyglądał na mocno pod wpływem alkoholu i odniósł lekkie obrażenia.

Zespoły ratownicze udzieliły ofiarom pierwszej pomocy i przesłuchały pana Somchai w sprawie wypadku. Poinformował, że jechał normalnie, gdy pędzący sedan uderzył w jego ciężarówkę, a następnie skręcił do kanału.

Miejscowi mieszkańcy początkowo uratowali Kritsanaraka z sedana. Zauważyli, że zanim zgłosili wypadek zespołom ratowniczym, był pod wpływem alkoholu i mówił niespójnie.

Funkcjonariusze policji w Nong Prue zbadali miejsce zdarzenia i zebrali nagrania z lokalnego monitoringu. Planowali przeprowadzić badania Kritsanaraka na zawartość alkoholu w organizmie, aby określić zawartość alkoholu we krwi przed podjęciem dalszych działań prawnych.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.