Aktualizacja: Policjant Khon Kaen poddaje się po śmiertelnej strzelaninie w szpitalu dla Birmańczyka

Khon Kaen -

12 czerwca 30 r. o godzinie 8:2024 funkcjonariusze policji prowincji Muang Khon Kaen przekazali aktualne informacje na temat śmiertelnego postrzelenia 29-letniego Birmańczyka, który został przyjęty do szpitala Khon Kaen.

Do zdarzenia doszło 10 czerwca 30 r. o godzinie 6:2024, kiedy podejrzany, publicznie zidentyfikowany jedynie jako Pol. sierż. Virapong, rzekomo zastrzelił Kyawa w szpitalu. Po strzelaninie podejrzany uciekł z miejsca zdarzenia pick-upem bez tablic rejestracyjnych.


Pol. sierż. Virapong, dowódca oddziału na komisariacie policji w Phra Yuen, poddał się później funkcjonariuszom policji śledczej Muang Khon Kaen. Przeszukanie jego mieszkania doprowadziło do odkrycia ubrań i broni palnej kal. 9 mm użytej w zbrodni.

Podczas wstępnego dochodzenia Pol. sierż. Virapong wydawał się zdezorientowany, zestresowany i narażony na ryzyko samookaleczenia. Twierdził, że do strzelaniny przyczynił się jego wybuchowy temperament po tym, jak ofiara rzekomo nękała werbalnie jego ojca, który również przebywał w szpitalu w pobliżu Kyaw.

Zaznaczono, że Pol. sierż. Virapong nigdy wcześniej nie spotkał ofiary.
Policja ustaliła, że ​​Pol. sierż. Virapong miał w przeszłości depresję, ale zaprzestał przyjmowania leków. Władze badają, czy w chwili zdarzenia był pod wpływem nielegalnych substancji.

Po strzelaninie Pol. sierż. Virapong został zawieszony w pełnieniu obowiązków. Policja śledcza Muang Khon Kaena postawiła mu zarzuty umyślnego morderstwa, a w miarę postępu śledztwa mogą zostać postawione dodatkowe zarzuty.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.