Coroczna impreza Soi 6 odbywa się w tym tygodniu w Pattaya!!!

Pattaya, Tajlandia – Soi 6 przygotowuje się do ponownego świętowania swojej corocznej weekendowej imprezy ulicznej, która odbędzie się w tym tygodniu w Pattaya!

W tym roku wydarzenie odbędzie się 12 i 13 czerwca w godzinach otwarcia Soi, które mogą się nieznacznie różnić w zależności od baru, ale zazwyczaj trwają od 4:00 do 2:00.

Soi 6 to jedna z najbardziej historycznych i znanych ulic Pattaya, przy której znajdują się dziesiątki barów, lokali rozrywkowych, restauracji, hoteli i wielu mniejszych sklepów. Położony w północnej części Pattaya, w pobliżu rynku Runway, jest łatwy do znalezienia i stanowi główny punkt orientacyjny dla wielu turystów pragnących cieszyć się historycznym i kulturalnym zabytkiem obszaru Pattaya.

Podczas festiwalu uczestniczące w nim bary będą wyposażone w balony oznaczające fakt wzięcia udziału w masowej imprezie. Wiele barów będzie miało specjalne motywy przewodnie, stroje dla personelu, uzupełniające jedzenie i bezpłatne shoty dla płacących klientów.

Niektóre bary organizują nawet gry towarzyskie i oferują specjalne nagrody lub loterie. Coroczna impreza tradycyjnie gromadzi podobnie myślących fanów imprezowej ulicy, aby pić, rozmawiać i nawiązywać nowe przyjaźnie.

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Pattaya, czy gościem Pattaya, impreza Soi 6 to świetna okazja, aby doświadczyć tętniącego życiem nocnego życia i nawiązać kontakt z innymi biesiadnikami. Zatem zaznaczcie w kalendarzu datę 12 i 13 czerwca i dołączcie do uroczystości w Soi 6!

Do zobaczenia na imprezie Soi 6 razem z tysiącami innych osób, w tym wieloma singlami pragnącymi spędzić czas razem.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/