Pracowity, niesłyszący czyściciel butów w Pattaya chwalony przez internautów

ZDJĘCIE:

Pattaya —

Głuchy tajski czyściciel butów z Pattaya jest bardzo chwalony przez internautów za jego ciężką pracę i determinację w pokonywaniu wyzwań życiowych.

Historia czyszczenia butów o imieniu „Kai” po raz pierwszy stała się znana w Internecie, gdy w zeszłym tygodniu lokalny dziennikarz spotkał go czyściącego buty zagranicznego turysty na plaży Pattaya.

Według dziennikarza Kai uczciwie zarabia na życie, świadcząc turystom usługi czyszczenia obuwia. Mimo że jest głuchy i niemy, opracował sposób komunikowania się z klientami za pomocą papierowej tabliczki z napisem „Wynajmuj czyste buty”.

Każdego dnia Kai przybywa na plażę ze swoimi narzędziami do czyszczenia butów, w tym szczotką, ręcznikiem i pastą do pasty, gotowymi służyć klientom poszukującym jego usług.

Jak stwierdził dziennikarz, który rozmawiał z nim za pomocą języka migowego, pobiera opłatę jedynie 60 bahtów za parę. Kai skrupulatnie czyści i poleruje buty, przekształcając je z piaszczystych i zniszczonych w czyste i błyszczące. Jego zaangażowanie w swoje rzemiosło i uwaga, jaką poświęca każdej parze, często pozostawiają jego klientów bardzo zadowolonych.

Pomimo wyzwań, przed którymi stoi ze względu na niepełnosprawność słuchu, Kai zyskał lojalną klientelę wśród turystów, zwłaszcza obcokrajowców, którzy często są pod wrażeniem jego etyki pracy i jakości usług. Jego historia jest inspiracją i pokazuje, że determinacją i ciężką pracą można pokonać wszelkie przeszkody.

Codziennie można go spotkać na Beach Road.

ZDJĘCIE:
ZDJĘCIE:
ZDJĘCIE:
Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.