Ojciec i syn wjeżdżają motocyklem w minibus w Pattaya podczas podróży do szpitala, ojciec zginął

Pattaya —

57-letni Tajlandczyk zginął, a jego syn został ranny po zderzeniu motocykla z minibusem na Sukhumvit Road w Pattaya dziś rano. Syn zabierał tatę do szpitala na wizytę lekarską.

Do wypadku doszło 5 czerwca o godzinie 36:10 rano na Sukhumvit Road w kierunku Pattaya w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi. Policja z Banglamung została powiadomiona o wypadku i przybyła na miejsce wraz z ratownikami z Fundacji Sawang Boriboon.

Na miejscu zdarzenia policja znalazła przewrócony na jezdni motocykl Honda Scoopy. Motocykl został poważnie uszkodzony.

Obok motocykla policja znalazła ciało 57-letniego Santi Srithongchai. Był nieprzytomny i odniósł poważne obrażenia. Ratownicy udzielili pierwszej pomocy i podjęli próbę reanimacji, jednak pan Santi zmarł tragicznie w wyniku odniesionych obrażeń i na miejscu stwierdzono zgon.

Na miejscu znaleziono także syna pana Santiego, 34-letniego Anana Srithongchai. Odniósł lekkie obrażenia i został zabrany przez ratowników do szpitala.

Według naocznego świadka, 20-letniego Phitaka Chamsaowarota, przed wypadkiem widział minibus zaparkowany na poboczu drogi, częściowo blokujący pas ruchu. Powiedział, że słyszał głośny huk, ale nie widział, co się stało. Kiedy wyszedł, żeby zbadać sprawę, znalazł ranne ofiary leżące na drodze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ​​minibus i jego kierowca uciekli z miejsca wypadku.

Po przejrzeniu nagrań z kamer CCTV policja z Banglamung ujawniła, że ​​minibus przy włączonych światłach awaryjnych częściowo blokował lewy pas ruchu. Widziano kierowcę minibusa siedzącego na chodniku, gdy motocykl uderzył w tył autobusu, szokując kierowcę. Następnie kierowca szybko odjechał.

Policja w Banglamung poszukuje kierowcy minibusa w celu przesłuchania. Pozostały przy życiu syn zmarłego, pan Anan, powiedział później reporterom The Pattaya News, że zabiera tatę do szpitala na wizytę lekarską.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2024 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.