Policja Na Jomtien aresztuje rodzeństwo za kradzież motocykla

Sattahip —

Policja w Na Jomtien aresztowała gang trzech Tajów (dwóch z nich to rodzeństwo), którzy byli rzekomo odpowiedzialni za kradzież motocykla byłemu żołnierzowi piechoty morskiej w Sattahip. Do zatrzymania doszło dzisiaj, 2 czerwca 10 r., o godzinie 2024:XNUMX.

Film z zatrzymania można zobaczyć na naszym kanale YouTube tutaj.

Według policji, 8 czerwca Kittidet Thotsaking, 24-letni były żołnierz piechoty morskiej w bazie marynarki wojennej Sattahip, złożył raport policyjny na komisariacie policji w Na Jomtien po tym, jak jego motocykl Honda Wave 125 został skradziony z przodu jego mieszkanie w wiosce Eua Arthorn w podokręgu Na Jomtien w dystrykcie Sattahip w prowincji Chonburi.

Policja natychmiast wszczęła dochodzenie i przejrzała nagrania z kamer CCTV z okolicy. Materiał ukazuje parę podejrzanych mężczyzn i kobiet jadących do wioski motocyklem Honda MSX. Następnie podejrzany wyciągnął motocykl pana Kittideta z parkingu, a podejrzana kobieta prowadziła MSX. Następnie małżonkowie odjechali ze wsi.

Policja odnalazła skradziony motocykl należący do 37-letniego Animita Phutphongsai. Uważa się, że mężczyzna kupił skradziony pojazd od pary za 3,000 bahtów. Następnie pan Animit został aresztowany i doprowadził policję do dwóch podejrzanych, później zidentyfikowanych jako pani Phanitta, lat 25, i pan A (prawdziwe nazwisko ukryte). Pan A miał zaledwie 16 lat.

Ustalono, że pani Phanitta i pan A są rodzeństwem i według doniesień przyznali się do kradzieży motocykla byłemu żołnierzowi piechoty morskiej. Powiedzieli, że mieli zamiar jedynie ukraść benzynę z motocykla, ale gdy zobaczyli, że motocykl nie jest zamknięty, postanowili ukraść również pojazd, ponieważ nie mieli pieniędzy i byli bezrobotni.

Rodzeństwo i ich nabywca są obecnie przetrzymywani przez policję Na Jomtien w celu przeprowadzenia postępowania sądowego. Skradziony motocykl został zwrócony pokrzywdzonemu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.