Pożar domu w Pattaya rani dwóch mieszkańców

Pattaya —

Wczoraj wczesnym rankiem w domu w Pattaya wybuchł pożar, w wyniku którego dwie osoby zostały ranne.

Pożar wybuchł 4 czerwca 16 r. około godziny 10:2024 w domu przy Soi Phonprapanimit 16, podokręg Nongprue, dystrykt Banglamung, prowincja Chonburi. Dom był dawniej używany jako kapliczka wróżb, ale od tego czasu został przekształcony w sklep z towarami używanymi.

Strażacy z Nongprue przybyli na miejsce i zastali dom objęty płomieniami. Do ugaszenia pożaru użyli węży wodnych, co zajęło około 30 minut.

Według doniesień w pożarze ranne zostały dwie osoby, w tym 57-letni pan Samrit, który doznał poparzeń obu rąk i 58-letnia pani Pornprapha, która doznała poparzeń prawej nogi. Oboje zostali zabrani na leczenie do pobliskiego szpitala.

Właściciel domu, pan Samrit, powiedział The Pattaya News, że spał w domu z żoną, kiedy się obudził, ponieważ przestał działać wentylator. Potem zobaczył światło kominka sączące się spod drzwi jego sypialni i natychmiast obudził żonę. Na szczęście pan Samrit i jego żona zdołali bezpiecznie uciec z domu, choć oboje odnieśli lekkie obrażenia.

Przyczyna pożaru jest wciąż badana od czasu prasy.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.