Stadion piłkarski Pattaya stanie się także światowej klasy miejscem koncertów

Pattaya, Tajlandia – Stadion piłkarski Pattaya, będący ekscytującym przedsięwzięciem zarówno dla entuzjastów muzyki, jak i turystów, jest w trakcie budowy z planami przekształcenia go w światowej klasy salę koncertową. Oświadczenie ogłosił premier Settha Thavisin podczas swojej niedawnej wizyty w tym regionie.

Kluczowe cechy nadchodzącego miejsca

1. Przestronny teren: Stadion charakteryzuje się dużą przestrzenią, zapewniającą dużo miejsca na wydarzenia na dużą skalę. Po ukończeniu będzie mógł pomieścić ponad 20,000 XNUMX osób, co czyni go idealnym miejscem na organizację dużych koncertów.

2. Nowoczesna infrastruktura: Stadion piłkarski Pattaya zostanie wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. Od systemów dźwiękowych po aranżację miejsc siedzących – każdy szczegół zostanie dokładnie przemyślany, aby poprawić wrażenia z koncertu.

3. Wygodny transport: Dostępność jest priorytetem. Położony w samym sercu Pattaya, obiekt zapewnia łatwy dostęp zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Dobrze skomunikowane drogi i środki transportu publicznego ułatwią sprawny dojazd na stadion i z powrotem.

Zapewnienie gotowości do koncertów na światowym poziomie

Pan Thavisin podkreślił znaczenie dokładnych kontroli i przygotowań. W szczególności należy rygorystycznie ocenić system elektryczny, aby mieć pewność, że poradzi sobie z wymaganiami koncertów na dużą skalę. Należy dokładnie sprawdzić infrastrukturę oświetleniową, aby zapobiec zakłóceniom podczas występów. Dodatkowo należy poszerzyć drogi wjazdowe i wyjazdowe, aby dostosować się do spodziewanego napływu widzów.

„Przekształcając stadion piłkarski Pattaya w światowej klasy salę koncertową” – stwierdził pan Thavisin – „naszym celem jest przyciągnięcie znacznych przychodów od turystów odwiedzających obszar Chonburi”.

Zakończenie budowy stadionu zaplanowano na rok 2025, a oczekiwania wśród melomanów i organizatorów wydarzeń rosną. Według pana Thavisina, dzięki strategicznej lokalizacji, nowoczesnym udogodnieniom i dążeniu do doskonałości, stadion piłkarski Pattaya może stać się głównym miejscem niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Pattaya News zauważa jednak, że długo budowany stadion nie jest pozbawiony krytyków. Stadion znajduje się w pobliżu wielu dzielnic mieszkaniowych i przedmieść, których mieszkańcy prawdopodobnie obawialiby się dodatkowego ruchu i hałasu, jaki spowodowałyby wydarzenia sportowe i muzyczne w ich okolicy.

Więcej o budowie stadionu przeczytacie w naszej wcześniejszej relacji tutaj.

Wszystkie zdjęcia Biuro burmistrza miasta Pattaya.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/