Pattaya świętuje Miesiąc Dumy wielkim festiwalem i wsparciem premiera

ZDJĘCIE: PRPATAJA

Pattaya —

Wczoraj wieczorem, 2024 czerwca, miasto Pattaya zorganizowało wielkie obchody Miesiąca Dumy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Dumy Pattaya 22 pod hasłem „Duma dla wszystkich”.

Wydarzenie obejmowało paradę równości, w której wzięło udział tysiące ludzi, w tym premier Tajlandii Srettha Thavisin. Celem festiwalu było promowanie równości, obrona praw społeczności LGBTIQ+ i świętowanie W Tajlandii niedawno przyjęto ustawodawstwo dotyczące małżeństw osób tej samej płci.

Premier Srettha wziął udział w ceremonii otwarcia w centrum handlowym Central Pattaya i entuzjastycznie machał tęczową flagą, aby wyrazić swoje wsparcie dla społeczności LGBTIQ+.

Festiwal był wspólnym przedsięwzięciem miasta Pattaya, Fundacji Sisters, Centrum Handlowego Central Pattaya, Urzędu Turystyki Tajlandii i ponad 100 innych organizacji.

Najważniejszym wydarzeniem była parada równości, która rozpoczęła się o godzinie 4:00. W paradzie wzięło udział ponad 100 organizacji i tysiące ludzi, w tym królowe piękności, uczestniczki konkursów, gwiazdy, modelki, influencerki i turyści.

Festiwal obejmował także wielkie pokazy i zakończył się minikoncertami uznanych artystów, takich jak Prang Prangthip, Tao Tassanai i Pearja.

Ale to nie koniec. Pattaya International Pride Festival 2024 potrwa do dzisiaj, 23 czerwca, a konkurs piękności One Man One Woman on the Beach 2024 rozpocznie się o 6:00.

ZDJĘCIE: PRPATAJA
ZDJĘCIE: PRPATAJA
ZDJĘCIE: PRPATAJA
ZDJĘCIE: PRPATAJA
ZDJĘCIE: PRPATAJA
ZDJĘCIE: PRPATAJA
ZDJĘCIE: PRPATAJA
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.