Premier Tajlandii spogląda na Pattayę i Na Jomtien na wyścig Formuły 1

Pattaya —

Premier Tajlandii, pan Srettha Thavisin, osobiście odwiedził dziś przybrzeżną część Na Jomtien, aby ocenić, czy nadaje się ona do organizacji Grand Prix Formuły 1.

Panu Sretthie towarzyszyło kilku urzędników, w tym pan Poramase Ngampiches, burmistrz Pattaya i przedstawiciele Formuły 1.

Pan Srettha wdał się w krótką dyskusję z przedstawicielami Formuły 1 przed wyjazdem do portu Laem Chabang w Sri Racha w Chonburi na kolejną inspekcję. Ta ostatnia wizyta była następstwem wcześniejszej inspekcji innego potencjalnego miejsca wyścigów Formuły 1 w Baan Chang w prowincji Rayong.

Premier powiedział dziś wcześniej, że lotniska U-Tapao, Pattaya i Bangkok są kandydatami do organizacji Grand Prix Formuły 1, jeśli organizatorzy FXNUMX zezwolą na zorganizowanie wyścigu w Tajlandii po raz pierwszy.

Napisał w X: „Realizując nasz cel F1, projekt lotniska U-Tapao uwzględnia obiekt typu „wyścig na torze”, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo; natomiast Bangkok i Pattaya są oceniane pod kątem „wyścigów miejskich” z urzekającym Miastem Aniołów i malowniczymi trasami wyścigowymi przy plaży.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.