Pijany kierowca Sattahip znaleziony śpiący na środku drogi po zaparkowaniu samochodu w celu odpoczynku

Sattahip —

Tajlandczyk zaparkował samochód na poboczu drogi w Sattahip, aby odpocząć, bo był zbyt pijany. Jednak później znaleziono go śpiącego przed samochodem na środku drogi.

Do zdarzenia doszło 22 czerwca 2024 roku na autostradzie 332, kilometr 3/900, pomiędzy skrzyżowaniem Kasem Pol a skrzyżowaniem Jae w dystrykcie Sattahip w prowincji Chonburi. Policja Sattahip przybyła na miejsce zdarzenia o godzinie 5:50 po otrzymaniu zgłoszenia od grupy rowerzystów, że sedan został zaparkowany na poboczu drogi, a jego kierowca był nieprzytomny na pobliskiej ziemi.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali przy drodze białą Mazdę 2 sedan z wyłączonym silnikiem. Znaleziono kierowcę, zidentyfikowanego jedynie jako 36-letni pan Natthaphum, który był nietrzeźwy i spał na jezdni, blokując lewy pas ruchu. Nie miał na sobie koszuli, a jedynie czarne spodenki.

Pan Natthaphum spał tak głęboko, że funkcjonariuszom zajęło ponad 10 minut jego budzenie i namawianie do wstania. Na szczęście nie został potrącony przez przejeżdżające pojazdy i wszystko było w porządku.

Pan Natthaphum ujawnił lokalnym mediom, że przed incydentem pił w restauracji. Po zamknięciu restauracji próbował wracać samochodem do domu oddalonego o około 5 kilometrów. Nie pamiętał jednak, co wydarzyło się pomiędzy wyjściem z restauracji a przebudzeniem na środku drogi.

Policja w Sattahip podejrzewa, że ​​pan Natthaphum mógł celowo zaparkować samochód i zasnąć, próbując uniknąć złapania na punkcie kontroli alkoholu.

Pan Natthaphum otrzymał wodę do umycia twarzy i wytrzeźwienia. Policja skontaktowała się z rodziną, aby pomóc mu odwieźć go do domu. Jak wynika z doniesień, mężczyzna nie usłyszał zarzutów.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.