Pattaya i krajowy partner telekomunikacyjny będą dalej rozwijać inteligentne miasto 5G Pattaya

ZDJĘCIE: Po dziś

Pattaya —

Miasto Pattaya i National Telecom Plc (NT) podpisały protokół ustaleń (MOU) w sprawie współpracy przy rozwoju projektu 5G Pattaya Smart City.

Podpisanie zostało złożone we wtorek, 25 czerwca, w ratuszu miasta Pattaya, przez burmistrza miasta Pattaya, pana Poramase Ngampicheta, i pułkownika Sapphachai Huwanana, prezydenta NT. Celem tej współpracy jest zastosowanie technologii internetowej 5G, technologii sztucznej inteligencji (AI) i Internetu rzeczy (IoT) do ogólnego zarządzania miastem Pattaya.

Projekt obejmuje instalację „inteligentnych słupów” w całym mieście Pattaya w celu poprawy dostępności Internetu 5G i jakości życia mieszkańców i turystów.

Burmistrz Pattaya, pan Poramase, ogłosił, że Pattaya wdraża koncepcję inteligentnego miasta, aby zwiększyć jego atrakcyjność i komfort życia. Stwierdził, że miasto nadaje się do wszelkiego rodzaju działalności i ma doskonałe miejsca na konferencje, seminaria, spotkania akademickie i wystawy. Partnerstwo miasta z NT jeszcze bardziej je ulepszy.

Tymczasem prezydent NT, pułkownik Sapphachai, oświadczył, że NT zobowiązała się do pomocy w poprawie zarządzania Pattaya i komfortu życia poprzez infrastrukturę cyfrową, sieć 5G, inteligentną platformę danych miejskich i inne innowacje w zakresie inteligentnych usług w przyszłości.

ZDJĘCIE: Po dziś

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.