Pattaya spieszy się z upiększeniem molo w Bali Hai zgodnie z poleceniami premiera

Pattaya —

Wczoraj, 26 czerwca, zgodnie z poleceniami premiera Sretthy Thavisin, miasto Pattaya wysłało duży zespół pracowników z Departamentu Zasobów i Środowiska oraz powiązanych agencji do oczyszczenia molo w Bali Hai.

Odpowiedzią było wielkie sprzątanie Oficjalna wizyta premier Tajlandii Sretthy Thavisin w Pattaya 22 czerwca, aby zająć się kwestiami turystyki. Jednym z miejsc, które odwiedził, było molo Bali Hai, gdzie poinstruował urzędników Pattaya, aby usunęli napowietrzne linie energetyczne i komunikacyjne oraz poprawili ogólną czystość okolicy.

Następnie pan Manoch Nongyai, zastępca burmistrza Pattaya, odwiedził wczoraj molo wraz z kierownikami miejskiego wydziału budowy i konserwacji, wydziału botaniki i innymi właściwymi urzędnikami. Następnie rozpoczęli wielkie sprzątanie molo, które skupiało się na usunięciu gruzu oraz uporządkowaniu kabli i przewodów. Oczekuje się, że prace zostaną zakończone w ciągu 3-4 dni, oznajmił pan Manoch.

Ponadto pan Manoch oświadczył, że martwe drzewa wokół molo zostaną wymienione, a urzędnicy zajmujący się botaniką są obecnie w trakcie wyboru 20 nowych drzew do posadzenia na molo. Zakończenie tej części projektu ma nastąpić w ciągu 2-3 miesięcy.

„Pattaya News” odnotowuje, że podczas ostatniej wizyty premiera nie poruszono kwestii tzw. białego słonia na molo, od dawna opuszczonego i uwikłanego w dziesiątki sporów prawnych Waterfront Condo.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nabrzeża oraz zawiłości i zakrętów niesławnego opuszczonego paskudztwa, dotknij lub kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą wcześniejszą relacją.

Władze miasta Pattaya niedawno uprzątnęły także kilka wraków statków w okolicy, o czym pisaliśmy wcześniej w The Pattaya News.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.