Policja w Pattaya przeprowadza poważną inspekcję w dzielnicy rozrywkowej, zapewniając bezpieczeństwo turystów i nie stwierdzono żadnych nielegalnych działań

Pattaya —

9 czerwca 06 r. o godzinie 28:2024 ponad 50 funkcjonariuszy policji miasta Pattaya i odpowiednich agencji przeprowadziło inspekcję dzielnicy rozrywkowej w mieście Pattaya, aby zapewnić bezpieczeństwo turystów i zwalczać przestępczość.

Film z inspekcji można znaleźć na naszym kanale YouTube tutaj.

W Soi LK, Bua Khao w południowym Pattaya funkcjonariusze sprawdzali dowody osobiste bywalców barów i pracowników różnych miejsc rozrywki, przeprowadzali testy na obecność narkotyków oraz przeszukiwali nielegalną broń palną i inne zabronione przedmioty. Nie wykryto żadnych nielegalnych działań ani substancji.

Kontrola ta nastąpiła po incydencie, w którym menadżer klubu „Tuk Tuk” został śmiertelnie dźgnięty nożem przez barmana w Soi LK. Klub Tuk Tuk pozostaje zamknięty.

Władze Pattaya nawołują wszystkich dostawców usług rozrywkowych do odpowiedzialnego działania, zapewnienia bezpieczeństwa klientów i zgłaszania lokalnej policji wszelkich nielegalnych działań lub substancji w celu natychmiastowego podjęcia działań.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.