Turyści w Chiang Mai uratowani z szalejącej rzeki przez zespół Elephant Mahout

Chiang Mai —

Grupa turystów utknęła na środku szalejącej rzeki po tym, jak ich tratwa wywróciła się w prowincji Chiang Mai 28 czerwca 2024 r. Na szczęście w porę uratowała ich grupa jeźdźców na słoniach.

Dramatyczny moment został udostępniony na Facebooku „พระครูอ๊อด วีรวฑฺฒโน ภิกฺขุ.” Post pokazał grupę turystów korzystających z raftingu, gdy ich tratwa wywróciła się z powodu nagłego, silnego prądu. Turyści utknęli na środku szalejącej rzeki, trzymając się czubka drzewa.

Będąc świadkami zdarzenia, zaprzęg kornaków rodziny Saen, jadący na słoniu o imieniu Valentine, odważnie wpłynął do rwących wód, aby uratować osieroconych turystów. Dzięki ich odważnym działaniom wszyscy zostali przeniesieni na brzeg.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautów, którzy chwalili drużynę kornaków rodziny Saen i Valentine’a za ich odwagę i życzliwość.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.